RK73B2HTTE823J
MFR.Part #
RK73B2HTTE823J
JLCPCB Part #
C2578036
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS