RNC50J3012BSRE831
MFR.Part #
RNC50J3012BSRE831
JLCPCB Part #
C3497763
Description
-65℃~+175℃ 100mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors