Y145533R0000B9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y145533R0000B9R
JLCPCB Part #
C4197406
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 33Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS