Y145569R0000A9R
MFR.Part #
Y145569R0000A9R
JLCPCB Part #
C4217229
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 69Ω ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS