Y14552K25000T0W
MFR.Part #
Y14552K25000T0W
JLCPCB Part #
C4125125
Description
-55℃~+150℃ 2.25kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount