Y145550R0000B9R
MFR.Part #
Y145550R0000B9R
JLCPCB Part #
C3994584
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 50Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS