RER50F2050RC02
MFR.Part #
RER50F2050RC02
JLCPCB Part #
C6265418
Description
205Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance