Y14559K65000T0W
MFR.Part #
Y14559K65000T0W
JLCPCB Part #
C4100970
Description
-55℃~+150℃ 200mW 9.65kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount