Y0785500R000B9L
MFR.Part #
Y0785500R000B9L
JLCPCB Part #
C1466634
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS