Y0785124R000T9L
MFR.Part #
Y0785124R000T9L
JLCPCB Part #
C1477571
Description
-55℃~+125℃ 124Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS