RER40F45R3RC02
MFR.Part #
RER40F45R3RC02
JLCPCB Part #
C1571332
Description
45.3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance