Y0785500R000T9L
MFR.Part #
Y0785500R000T9L
JLCPCB Part #
C1525776
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS