Y0785200R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0785200R000B9L
JLCPCB Part #
C1463453
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS