Y078522K1000D9L
MFR.Part #
Y078522K1000D9L
JLCPCB Part #
C1469354
Description
-55℃~+125℃ 22.1kΩ 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS