Y078527K4000D9L
MFR.Part #
Y078527K4000D9L
JLCPCB Part #
C1469341
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS