LPSA300H1R00JB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LPSA300H1R00JB
Description
1Ω 300W ±5% ±500ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS