Y11725K10000D9W
MFR.Part #
Y11725K10000D9W
JLCPCB Part #
C4046137
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.1kΩ ±0.5% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS