Y1687681R000B0L
MFR.Part #
Y1687681R000B0L
JLCPCB Part #
C1476309
Description
-55℃~+125℃ 500mW 681Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS