RN50C5231BBSL
MFR.Part #
RN50C5231BBSL
JLCPCB Part #
C3409710
Description
-65℃~+175℃ 5.23kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors