Y002950K0000T1L
MFR.Part #
Y002950K0000T1L
JLCPCB Part #
C1466832
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 667mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors