Y0029386R740T0L
MFR.Part #
Y0029386R740T0L
JLCPCB Part #
C1460949
Description
-55℃~+125℃ 386.74Ω 667mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors