RN60C5052DBSL
MFR.Part #
RN60C5052DBSL
JLCPCB Part #
C1429038
Description
-65℃~+175℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors