Y002930K0000T1L
MFR.Part #
Y002930K0000T1L
JLCPCB Part #
C1466842
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 667mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors