39D197F100GL7
MFR.Part #
39D197F100GL7
JLCPCB Part #
C1612878
Package
Plugin,D19.3xL54.4mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 100V 190uF 500hrs@85℃ 54.4mm 插件,D19.3xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded