Y002351K6261V9L
MFR.Part #
Y002351K6261V9L
JLCPCB Part #
C1496594
Description
-55℃~+125℃ 51.6261kΩ 750mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS