Y4725400R000F9L
MFR.Part #
Y4725400R000F9L
JLCPCB Part #
C1493439
Package
Plugin,D12.7xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 400Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS