Y002345K0000X9L
MFR.Part #
Y002345K0000X9L
JLCPCB Part #
C1495421
Description
-55℃~+125℃ 45kΩ 750mW Metal foil resistor ±0.0025% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS