CH0402-150RJNPT
MFR.Part #
CH0402-150RJNPT
JLCPCB Part #
C4088423
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS