Y002360R0000Q0L
MFR.Part #
Y002360R0000Q0L
JLCPCB Part #
C1493808
Description
-55℃~+125℃ 60Ω 750mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS