Y472510R0000F9L
MFR.Part #
Y472510R0000F9L
JLCPCB Part #
C1494199
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS