Y00216K40000D9L
MFR.Part #
Y00216K40000D9L
JLCPCB Part #
C1483372
Description
-55℃~+125℃ 6.4kΩ 750mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS