CPR0791R00KE10
MFR.Part #
CPR0791R00KE10
JLCPCB Part #
C1486212
Description
-65℃~+275℃ 7W 91Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS