Y14531K17500V0L
MFR.Part #
Y14531K17500V0L
JLCPCB Part #
C1485589
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.175kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors