Y00211K60000D9L
MFR.Part #
Y00211K60000D9L
JLCPCB Part #
C1486705
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 750mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS