CP0002300R0KE66
MFR.Part #
CP0002300R0KE66
JLCPCB Part #
C19577210
Description
-65℃~+225℃ 2W 300Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS