Y0007379R712T9L
MFR.Part #
Y0007379R712T9L
JLCPCB Part #
C1492532
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 379.712Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS