TNPW080553K0BETY
MFR.Part #
TNPW080553K0BETY
JLCPCB Part #
C4071313
Description
-55℃~+125℃ 125mW 53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount