FLCY28R904B
MFR.Part #
FLCY28R904B
JLCPCB Part #
C1476060
Description
-25℃~+155℃ 250mW 28.904Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS