Y00752R25000B9L
MFR.Part #
Y00752R25000B9L
JLCPCB Part #
C1493941
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.25Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS