Y0075105R000F0L
MFR.Part #
Y0075105R000F0L
JLCPCB Part #
C1459746
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 105Ω 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors