Y000719K2000T9L
MFR.Part #
Y000719K2000T9L
JLCPCB Part #
C1473520
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19.2kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS