Y000799K5000T9L
MFR.Part #
Y000799K5000T9L
JLCPCB Part #
C1485634
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 99.5kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS