CP00053R300KE66
MFR.Part #
CP00053R300KE66
JLCPCB Part #
C19543214
Description
-65℃~+275℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS