Y00754K16000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00754K16000T9L
JLCPCB Part #
C1487984
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.16kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS