BFC241871604
MFR.Part #
BFC241871604
JLCPCB Part #
C3811542
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160nF 25V、250V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS