H8316RBYA
MFR.Part #
H8316RBYA
JLCPCB Part #
C1408224
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS