WSR5R3000FTB
MFR.Part #
WSR5R3000FTB
JLCPCB Part #
C4174833
Description
-65℃~+275℃ 300mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount