WSR5R3000FTA
MFR.Part #
WSR5R3000FTA
JLCPCB Part #
C3967340
Description
-65℃~+275℃ 300mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount