WSR2R3000JEK
MFR.Part #
WSR2R3000JEK
JLCPCB Part #
C4286602
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS