WSR2R3000FTB
MFR.Part #
WSR2R3000FTB
JLCPCB Part #
C3984152
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount